10 SEPT.

__ MUZEUL CORNELIU MIKLOSI

19:00
DESCHIDERE SIMULTAN XVII. The Changing and The Indeterminate
Proiecții lucrări video premiate (Alejandra Van der Land & Matias Kritz, Francesca Fini, just wondering, Taietzel Ticalos)

20:00
CĂTĂLIN CREȚU – live performance

21:00
ANNE WELLMER – live performance


11 SEPT.

__ MUZEUL CORNELIU MIKLOSI

18:00
MICLEUŞANU M. (POST MUZICA) – prezentare

19:00
ANNE WELLMER – prezentare

20:00
ANGSTWURM-2.0: the realm of concern – live performance

21:00
CRYS COLE – live performance


12 SEPT.

__ COMENDUIREA GARNIZOANEI

19:00
The Changing and The Indeterminate – deschiderea expoziției
The Somatist, the Entropist and the Skeptic – instalații interactive
Post Muzica – proiecții
Where ART Thou? – instalații


13 SEPT.

__ COMENDUIREA GARNIZOANEI

14:00  20:00
The Changing and The Indeterminate – expoziție/proiecții
The Somatist, the Entropist and the Skepticinstalații interactive
Post Muzica – proiecții
Where ART Thou? – instalații

19:00
Arne Hendriks – prezentare


14 SEPT.

__ COMENDUIREA GARNIZOANEI

14:00  20:00
The Changing and The Indeterminate – expoziție/proiecții
The Somatist, the Entropist and the Skepticinstalații interactive
Post Muzica – proiecții
Where ART Thou? – instalații


15 SEPT.

__ COMENDUIREA GARNIZOANEI

14:00  20:00
The Changing and The Indeterminate – expoziție/proiecții
The Somatist, the Entropist and the Skepticinstalații interactive
Post Muzica – proiecții
Where ART Thou? – instalații

16:00
Shared Experience Lab – talk

19:00
Yun Lee – On Illegibility – prezentare performance


16 SEPT.

__ COMENDUIREA GARNIZOANEI

14:00  20:00
The Changing and The Indeterminate – expoziție/proiecții
The Somatist, the Entropist and the Skepticinstalații interactive
Post Muzica – proiecții
Where ART Thou? – instalații

__ MUZEUL CORNELIU MIKLOSI

20:00
MARIO DE VEGA – live performance

21:00
ERYCK ABECASSIS – live performance

__ ESCAPE UNDERGROUND HUB

23:00
MNNN – DJ set

01:00
ALUR DUVAAL – DJ set


17 SEPT.

__ COMENDUIREA GARNIZOANEI

12:00  18:00
The Changing and The Indeterminate – expoziție/proiecții
The Somatist, the Entropist and the Skepticinstalații interactive
Post Muzica – proiecții
Where ART Thou? – instalații

__ MUZEUL CORNELIU MIKLOSI

20:00
IMPROVIZAȚIE DIRIJATĂ DE IANCU DUMITRESCU (cu Bálint Bolcsó, Milan Milojković and Cyrill Lim)

21:00
BILLY ROISZ – live performance

22:00
ALE HOP – live

__ ESCAPE UNDERGROUND HUB

23:00
MINI ZUCCHINI – DJ set

00:00
ECE ÖZEL – DJ set

02:00
ALBERTA BALSAM – DJ set


18 SEPT.

__ COMENDUIREA GARNIZOANEI

12:00  18:00
The Changing and The Indeterminate – expoziție/proiecții
The Somatist, the Entropist and the Skepticinstalații interactive
Post Muzica – proiecții
Where ART Thou? – instalații

__ MUZEUL CORNELIU MIKLOSI

20:00
KAMON KARDAMOM – live performance

21:00
ANNABELLE PLAYE & ALEXANDRA RADULESCU – KRASIS AV performance

22:00
ZAVOLOKA – live performance