11 SEPT.

18:00
DESCHIDERE SIMULTAN XVI.

18:00  22:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziții/screenings
Affective Particles – installation/performance
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening

20:00
ALBERTO NOVELLO A.K.A. JESTERN – live

21:00
WAKA X – DJ set


12 SEPT.

16:00  22:00

STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR – expoziții/screenings
Affective Particles
– installation/performance
CoLaboratory
– video installations
No Lockdown Video Art
– screening

20:00
RÉGIS COTENTIN Sonic Dreams – AV composition

21:00
PETER KUTIN & LUKAS KÖNIG & KAROLINA PREUSCHL & ISABELLA FORCINITI – live


13 SEPT.

16:00  21:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziție/screenings
Affective Particles – instalație
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening


14 SEPT.

16:00  21:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziție/screenings
Affective Particles – instalație
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening


15 SEPT.

16:00  21:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziție/screenings
Affective Particles – instalație
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening


16 SEPT.

16:00  21:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziție/screenings
Affective Particles – instalație
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening


17 SEPT.

16:00  22:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziție/screenings
Affective Particles – instalație
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening

20:00
THOMAS ANKERSMIT – live

21:00
FRANCK VIGROUX & KURT D’HAESELEER – live


18 SEPT.

16:00  22:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziție/screenings
Affective Particles – instalație
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening

19:00  20:00
ŁUKASZ WARNA-WIESŁAWSKI – talk

20:00
ANDREI RAICU – live

21:00
NAVA SPATIALA – live

22:00
RUSAŁKA – dj set
OPAL OPAL – dj set


19 SEPT.

16:00  22:00
STAREA INSTABILĂ A LUCRURILOR expoziție/screenings
Affective Particles – instalație
CoLaboratory – video installations
No Lockdown Video Art – screening

19:00  20:00
EASTBLOCK ANTIFASCIST SOUND ALLIANCE – talk

20:00
PRELL – live

21:00
DYSLEX – live